Jutro na Stadio Comunale Luigi Ferraris o godzinie 15:00 Genoa podejmie aktualnego wicemistrza Serie A Juventus F.C. W poprzedniej rundzie Gryfoni zremisowali po 2:2 w Turynie pod wodzą Alberto Malesaniego. Jak teraz poradzą sobie zawodnicy Rossoblu pod skrzydłami Pasquale Marino?

Do drużyny Rossoblu powrócił po kontuzji Alberto Gilardino, który będzie partnerem Rodrigo Palacio w ataku. W rezultacie Giuseppe Sculli będzie zmuszony zagrać na lewej stronie boiska, mimo strzelonych dwóch bramek w ostatnim meczu.

W zespole gospodarzy nie zagrają Luca Antonelli, Cesare Bovo i Andreas Granqvist natomiast w drużynie Starej Damy nie zagra Leonardo Bonucci (zawieszony – czerwona kartka w ostatnim meczu z Bologna), Andrea Barzagli i Giorgio Chiellini oraz na ławce trenerskiej zabraknie szkoleniowca Juve Antonio Conte, który został zawieszony za protesty wobec decyzji sędziowskich w ostatnim meczu.

Sędzią głównym pojedynku będzie Nicola Rizzoli zaś na liniach bocznych wspierać go będą będą Gianluca Cariolato i Andrea Marzaloni. Sędzią technicznym będzie Paolo Valeri.

Mecz będzie można oglądać za pośrednictwem Canal+ Gol od 14:55

Prawdopodobne składy:

Genoa: Frey; Rossi, Roger, Kaladze, Moretti; Jankovic, Kucka, Biondini, Sculli; Gilardino, Palacio

Juventus: Buffon; Lichtsteiner, Caceres, Vidal, De Ceglie; Marrone, Pirlo, Marchisio; Pepe, Borriello, Vucinic.

własne/goal.com