GenoaPolandPodczas, gdy zarząd Genoi pracuje nad finalizacją wielu transferów, także i my nie próżnujemy, czego dowodem jest nowa odsłona GenoaPoland! Po dość długim okresie czasu, gdy stronie brakowało genueńskiego charakteru, nadszedł czas na nową wersję serwisu.

Nie ukrywamy, że póki co jest to wersja BETA, a więc pewne rzeczy mogą ulec zmianie. Przejdźmy jednak do tego co teraz możemy oglądać na GenoaPoland. Serwis został oparty na szablonie Red Line, co jest gwarantem przejrzystości i schludności. Po prawej stronie widoczny jest odnośnik do naszego forum, czerwono-niebieska tabela, szeroki shoutbox, skrót ostatniego meczu Genoi oraz miejsce na reklamę. Tło tworzą zaś dwa podstawowe kolory, czyli czerwony i niebieski. Warto wspomnieć także o stopniowo pojawiających się nowych podstronach.

Zachęcamy również do zapisywania się do polskiego fan clubu Gryfów – GenoaPoland. Jest to nieoficjalne stowarzyszenie, a więc nie mamy większych wymagań dla członków. Nie zważamy także na wiek. Wystarczy, że jesteś kibicem Rossoblu. W najbliższych dniach planujemy rozpocząć akcję z vlepkami i mini-flagami Genoi. Więcej o fan clubie można znaleźć tutaj:

Na sam koniec chcielibyśmy zaprosić wszystkich do częstego odwiedzania naszej strony, komentowania newsów oraz dyskutowania na shoutboxie i forum.

Z poważaniem redakcja GenoaPoland