Zawodnicy Rossoblu przez niemal półgodziny wygrywali 2:0, by po 90 minutach przegrać 2:4 z AS Romą.

W 7. minucie z 20 metra bramkę strzelił Juraj Kucka po podaniu Marco Borriello, a już po kwadransie gry było 2:0 po uderzeniu Bosko Jankovicia.

W 27. minucie Francesco Totti zmniejszył przewagę bramkową, a tuż przed przerwą Pablo Osvaldo doprowadził do wyrównania. Po niecałej godzinie gry goście wyszli na prowadzanie. Po rzucie rożnym głową strzelił drugą bramkę w meczu Osvaldo. Siedem minut przed końcem regulaminowego czasu gry Erik Lamela ustalił wynik spotkania na 2:4.

W następnej kolejce Genoa zagra na wyjeździe z AC Milan 27 października br. o godzinie 20:45.

Genoa – Roma 2:4