Genoa przegrała czwarty mecz z rzędu, tym razem z AC Sieną po bramce Massimo Paciego. Ostatni mecz Rossoblu wygrali 1:0 z SS Lazio 23 września 2012 po bramce Marco Borriello.

Po dziewięciu minutach z powodu kontuzji boisko opuścił Cristobal Jorquera, w jego miejsce pojawił się Andrea Bertolacci, zaś w drużynie gospodarzy z powodu urazu pod koniec pierwszej połowy boisko opuścił wypożyczony z Genoa Zè Eduardo, na boisko wszedł Erjon Bogdan.

W 55. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę głową do bramki Rossoblu skierował Massimo Paci.

Siena – Genoa 1:0

Paci 55′

Siena (3-4-2-1): Pegolo, Dellafiore, Paci, Contini (Rubin 84′), Angelo, Vergassola (Coppola 61′), Bolzoni, Del Grosso, Valiani, Zè Eduardo (Bogdani 45′), Calaiò.

Genoa (4-4-1-1): Frey, Sampirisi, Granqvist, Bovo (Piscitella 61′), Moretti, Jankovic, Kucka, Seymour, Antonelli, Jorquera (Bertolacci 9′) (Said 56′), Immobile.

Żółte kartki: Dellafiore, Coppola, Bolzoni, Pegolo (Siena) – Bovo, Moretti (Genoa)