Jak pokazują raporty z centrum treningowego Genoi, forma Gryfów konsekwentnie rośnie. Dowodem na to jest wczorajszy sparing z ekipą Primavery, gdzie seniorski skład pokazał dobry futbol. Podczas tego spotkania obecni byli Fabrizio Preziosi oraz Gaetano De Rosa, co jeszcze bardziej zmotywowało Rossoblu.

Pierwszy zespół pokonał młodzież Chiappino aż 4-0. W składzie Delneriego mogliśmy znaleźć nowych piłkarzy, czyli Erosa Pisano, Matuzalema i Floro Floresa. Gra Genoi mogła się podobać, a bramki zdobywali: Immobile (dwukrotnie), Vargas, a także Floro Flores. Trener Delneri w trakcie sparingu wykorzystał każdego z dostępnych piłkarzy. Jedynie Bovo, Jorquera i Ferronetti ćwiczyli osobno.

Również dziś na treningu obecny był Fabrizio Preziosi. Leczący do tej pory urazy- Jorquera, Bovo trenują już z grupą i najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu nastąpi powrót ów piłkarzy. Luigi Delneri stosował różne warianty gry, które mają być użyte w meczu z Bologną. Po zakończeniu treningu grupa wróciła do hotelu, a już jutro zostanie ogłoszona lista powołanych na spotkanie z ekipą Pioliego.

Źródło: TuttoMercatoWeb.com