Już w najbliższą niedzielę Genoa na Stadio Luigi Ferraris zmierzy się z Lazio, jednak będzie musiała sobie radzić bez dwóch piłkarzy.

Mowa tutaj o Antonio Floro Floresie oraz Luce Antonellim. Ten pierwszy jeszcze w trakcie meczu z Juve musiał opuścić boisko, przez co Genoa do końca spotkania radziła sobie w dziesięciu. Kontuzjowany zawodnik nie był w stanie kontynuować spotkania, a trener Ballardini wykorzystał limit zmian. 30-letni napastnik odniósł kontuzję zginacza i niemal na pewno nie zagra z Lazio.

Na pojedynek z rzymskim klubem niedostępny dla trenera będzie również Luca Antonelli. 25-letni obrońca na szczęście nie jest kontuzjowany, lecz zawieszony na jeden mecz za nadmiar żółtych kartek.

Ekipa Davide Ballardiniego jutro wznowi treningi za zamkniętymi drzwiami i wszystko na to wskazuje, że do zespołu powraca Juan Manuel Vargas. Nie jest to jeszcze nic pewnego, lecz istnieje prawdopodobieństwo zobaczenia Peruwiańczyka na murawie podczas niedzielnego spotkania.

Niestety złe wieści dochodzą do nas z sektora młodzieżowego. Podczas meczu Primavery Genoa-Parma poważnie kontuzjowany został utalentowany golkiper – Lukas Zima. 19-letni Czech doznał złamania w piątej kości śródręcza i obecnie przebywa w Regionalnym Centrum Chirurgii w Savonie.

Źródło: TuttoMercatoWeb.com