Z centrum treningowego Genoi dochodzą nas bardzo dobre wiadomości. Jak informuje nas oficjalna strona Rossoblu, na mecz mają być gotowi Cassani, Jankovic oraz Vargas.

Ten pierwszy w swoim debiucie zszedł z boiska po 24 minutach gry, jednak nie stało mu się nic złego. Doświadczony piłkarz w pierwszym dniu po spotkaniu z Lazio przeszedł sesję hydroterapii, więc będzie do dyspozycji trenera w najbliższych dniach.

Do gry powraca również Bosko Jankovic. Serbski piłkarz trenuje już z zespołem i jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, to skrzydłowego Genoi powinniśmy zobaczyć w niedzielę na murawie Ennio Tardini. Podobnie ma się sprawa z Juanem Vargasem, który treningi z zespołem wznowił dzień po Jankovicu. Personel medyczny dopuścił Peruwiańczyka do ćwiczeń z pełnym obciążeniem, co daje szanse na występ przeciwko Parmie. Dostępny na zbliżający się mecz będzie również Luca Antonelli, którego z powodu zawieszenia nie oglądaliśmy w pojedynku przeciw Lazio.

Tymczasem Genoa po rozstrzygnięciu sporu przez FIFĘ oczekuje na przyjazd Juliana Velazqueza. Il Corriere Mercantile informuje dziś, że wciąż pozostaje niepewności jeśli chodzi o losy argentyńskiego piłkarza. Nieoficjalnie mówi się, że 22-letni obrońca ma pojawić się w Pegli pod koniec tego tygodnia, lub nawet całego miesiąca.

Źródło: TuttoMercatoWeb.com