Prezentujemy wypowiedzi piłkarzy Genoi oraz trenera Davide Ballardiniego po remisie na Stadio Ennio Tardini w meczu przeciwko Parmie:

Davide Ballardini: Nie wiem co zmieniło się od mojego przyjazdu, ja tylko wykonuje swoją pracę i staram się się przekazać drużynie moje pomysły. Mam do dyspozycji wspaniały zespół. Sądzę, że remis na Tardini to sprawiedliwy wynik. Oczywiście to nie był porywający mecz, gdyż obie drużyny bały się popełnić błąd. Mogliśmy zagrać lepiej, ale nie zapominajmy, iż Parma to najlepszy zespół jeśli chodzi o mecze na własnym stadionie.

Luca Antonelli: Szkoda, że Bertolacci uderzał w słupek. Myślę, że zasłużyliśmy na trzy punkty w tym meczu. Na tak trudnym terenie jak Stadio Tardini bardzo mało zespołów zdobywało choćby jeden punkt. Uważam, że po remisie w Turynie zmieniła się nasza mentalność. Na naszą korzyść.

Andrea Bertolacci: Przepraszam za moje słupki. W rzeczywistości zasłużyliśmy na zwycięstwo. Mierzyliśmy się z trudnym rywalem, jednak pokazaliśmy się z dobrej strony. Musimy kontynuować passę, a wtedy wszystko pójdzie dobrze, Naszym celem jest utrzymanie najszybciej jak to możliwe.

Eros Pisano: Mieliśmy dwie okazję, ale trafiliśmy w słupek i w poprzeczkę. To dla nas pozytywny okres, więc jesteśmy zadowoleni. Znajdujemy się nadal w trudnej sytuacji, więc uważamy w każdym meczu.