Jednym z największych atutów Daniela Tozsera jest silny strzał z dystansu, co udowadniał w swoich poprzednich klubach. Niestety w Genoi węgierskiemu pomocnikowi nie udało się jeszcze zdobyć gola i bardzo chciałby to zmienić, co podkreślił w swojej wypowiedzi:

- Myślę, że mecz z Palermo powinniśmy zacząć z przeświadczeniem, iż musimy zdobyć gola. Wygrana jest dla nas bardzo ważna i zamierzamy pokazać nasze atuty. Nie ukrywam, iż wkrótce chciałbym zdobyć pierwszą bramkę tutaj. Dla piłkarzy zza granicy bardzo ważne jest, aby grać dobrze, dzięki czemu ma się za sobą kibiców i nie słyszy się krytyki.

Mentalność i dyscyplina taktyczna to najtrudniejsze, do czego trzeba było przywyknąć we włoskim futbolu. Podoba mi się tutejszy styl życia. Znalazłem przyjaznych mi ludzi oraz krewnych, którzy zaskakiwali mnie pochwałami. Podkreślali, że aklimatyzacja może być dla mnie trudna, bowiem panuje tu inny język, inne metody treningowe oraz sama gra. Zrozumienie całej filozofii futbolu i poznanie cech kolegów z zespołu zajęło mi dość dużo czasu. Do grudnia było mi dość ciężko. Cały czas daję z siebie wszystko, więc teraz jest w najlepszym porządku.

Źródło: PianetaGenoa1893.net