Prezentujemy wypowiedzi Gryfów po remisie z Palermo na Enzo Barbera:

Emiliano Moretti: Miccoli sprawił nam wiele problemów, ale udało nam się go powstrzymać. Gdybyśmy trochę bardziej nacisnęli na Palermo mogliśmy zdobyć trzy punkty.Myślę, że w sytuacji z Bosellim Frey dokonał prawdziwego cudu. W odniesieniu do Marco Rossiego, powiedział nam, że Garcia rzeczywiście go faulował. Teraz mamy zaufanie do naszego trenera i jesteśmy w stanie poradzić sobie z trudnymi rywalami. Chcemy poprawić naszą pozycję w tabeli, choć wiemy iż będzie to trudne zadanie.

Sebastien Frey: Sytuacja z Bosellim? Wszystko działo się zbyt szybko, więc nie byłem świadomy tego co zrobiłem. Zdobyliśmy ważny punkt zważając, że graliśmy na Renzo Barbera. Moglismy wygrać po kartce Aronici, ale zespół był zmęczony i sprawiło to nam trudność.

Davide Ballardini: Niepodyktowany rzut karny po faulu na Rossim? Trudno ocenić tą sytuację, bo wszystko działo się zbyt szybko. Według mnie powinniśmy mieć „jedenastkę”. W pierwszej połowie pokazaliśmy dobrą piłkę, ale w drugiej wyglądaliśmy nieco lepiej. Musimy jednak zadowolić się remisem. Zawsze powinniśmy narzucać własny styl gry, ale Palermo było żądne punktów, więc cieszymy się z osiągniętego remisu.

Daniele Portanova: W końcówce mogliśmy nawet zdobyć bramkę, ale jeśli mam być szczery to tego wieczoru musieliśmy najpierw przezwyciężyć strach. Dzisiaj nasza gra wyglądała nieco inaczej i mogło to być spowodowane pogodą. Utrzymanie? Jesteśmy panami naszego przeznaczenia i jeśli damy z siebie 100%, możemy się utrzymać.

Źródło: PianetaGenoa1893.net