Ostatnie dni przeznaczone były dla reprezentacji narodowych, które rozgrywały mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata w 2014 roku oraz spotkania towarzyskie. Wśród zawodników reprezentujących swoje kraje nie zabrakło rzecz jasna graczy Rossoblu, a oto oni:

Luca Antonelli – po ponad dwuletniej przerwie powrócił do reprezentacji Włoch, do której został powołany na towarzyski mecz z Brazylią i eliminacyjne spotkanie przeciwko Malcie. W pierwszym meczu lewy obrońca Rossoblu pojawił się na boisku w 74. Minucie, gdy zmienił Mattię De Sciglio. Popularni Azzurri zremisowali z gospodarzami 2:2. We wtorkowy wieczór piłkarze Prandellego mierzyli się z Maltą. Dwa gole Mario Balotelliego zapewniły wygraną Italii, a Luca Antonelli przesiedział cały mecz na ławce.

Do reprezentacji U-21 zostali powołani Andrea Bertolacci oraz Ciro Immobile. Szczególnie cieszyły występy tego drugiego, który rozegrał 155 minut i strzelił bramkę zarówno Rosji (2:0), jak i Ukrainie (1:0). Nieco słabiej wyglądał Andrea Bertolacci. 22-letni pomocnik rozegrał drugą połowę w meczu z Rosją oraz 78 minut w spotkaniu przeciwko Ukrainie. Jego występy nie zostały docenione przez dziennikarzy TMW.com, którzy ocenili je na przeciętne i niewyróżniające się.

W barwach swojej reprezentacji miał wystąpić również Juan Vargas, lecz kontuzja odniesiona podczas treningu uniemożliwiła mu rozegranie spotkania. Peruwiańczyk był zmuszony opuścić zgrupowanie i wrócić do Włoch. Vargas został poddany badaniom i wiadomo już, że nie zagra w meczu z Sieną.

Na mecze reprezentacyjne zostali powołani również Andreas Granqvist i Juraj Kucka. W piątek 22 lutego Szwecja zremisowała z Irlandią 0:0, a Granqvist rozegrał całe spotkanie na środku obrony. Słowacja Juraja Kucki podzieliła się zaś punktami z Litwą. 26-letni pomocnik Rossoblu zagrał pełne 90 minut, a końcowy wynik brzmiał 1:1. We wtorkowy wieczór obie wyżej reprezentacje rozegrały ze sobą towarzyskie spotkanie i również tutaj padł remis. Andreas Granqvist przesiedział całe spotkanie na ławce, a Juraj Kucka zmienił po przerwie Marka Hamsika.