Podziałem punktów między Genoą, a Sieną zakończyło się jedno z najważniejszych spotkań tej rundy. Mecz był dość wyrównany i zakończył się wynikiem 2:2.

Pierwsza bramka padła już 6. minucie, a jej autorem był Marco Borriello. Doświadczony napastnik po rzucie wolnym zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego, a posłana przez niego piłka odbiła się od obrońców Sieny i szczęśliwie wpadła do bramki. Piłkarze Robur wyrównali stan gry tuż przed końcem pierwszej połowy, gdy Innocent Emeghara wykorzystał zamieszanie w „16” Frey’a. Wprawdzie golkiper Gryfów miał piłkę na dłoni, jednak ostatecznie wpadła ona do bramki.

Po zmianie stron większą determinację w grze było widać u zawodników Sieny. Aktywni w ataku Bianconeri w 52. minucie wywalczyli rzut karny, który został zamieniony na bramkę przez Alessandro Rosinę. Wynik w 71. minucie uratował Bosko Jankovic, który wykorzystał zagranie w pole karne autorstwa Ciro Immobile .

Genoa (4-3-1-2): Frey, Bovo, Manfredini, Portanova, Moretti; Antonelli, MAtuzalem, Kucka; Jorquera, Jankovic, Borriello.

Rezerwowi: Tzorvas, Stillo, Ferronetti, Granqvist, Pisano, Cassani, Tozser, Immobile, Olivera, Rigoni.

Siena ( 3-4-2-1): Pegolo, Paci, Felipe, Terzi; Angelo, Della Rocca, Calello; Rosina, Sestu, Emeghara.

Rezerwowi: Farelli, Uvini, Valiani, Vergassola, Agra, Bolzoni, Mannini, Bogdani, Texeira, Grillo, Reginaldo, Pozzi.