Genoa 13/14 połączeniem doświadczenia z młodością? Wszystko na to wskazuje. W klubie powinni pozostać doświadczeni zawodnicy tacy jak Portanova, Manfredini czy Matuzalem, a wysłannicy Rossoblu wciąż obserwują młode talenty.

Jednym z nich jest Juan Quintero. 20-letni piłkarz w sezonie 12/13 rozegrał 17 meczów w Serie A, jednak to wystarczyło aby wrócił na siebie uwagę wielkich klubów. Jakiś czas temu piłkarzem interesowały się takie kluby jak Porto, Inter, czy AC Milan. Teraz możliwe jest przejście Kolumbijczyka do Genoi, co potwierdził dyrektor sportowy Pescary, Giorgio Repetto:

- Genoa interesuje się Quintero. To wielki gracz i świetna inwestycja dla takiego klubu jak Genoa, która zwraca uwagę na młodych piłkarzy i bardzo dba o nich. Pescara ma bardzo młodą kadrę, a więc i wielu utalentowanych piłkarzy, którzy mogliby znaleźć swoje miejsce w Genoi.

Repetto rozmawiał również o sytuacji Antonino Ragusy, który jest współwłasnością Pescary i Rossoblu:

- Będziemy musieli radzić sobie w Serie B, a Ragusa to świetny piłkarz. Zwracając uwagę na jego świetny sezon w Ternanie trzeba jasno powiedzieć, że naszą intencją jest zatrzymanie go w klubie.

Źródło: TuttoMercatoWeb.com