Mówiło się, iż Bologna jest zdecydowana do wykupienia Alberto Gilardino, jednak jak się teraz wydaje, piłkarzowi bliżej do mediolańskiego Interu, niż pozostania na Stadio Renato Dall’Ara.

Genoa powoli traci cierpliwość oczekując na zadowalającą ofertę ze strony Bologny i niewykluczone, że zacznie negocjować z Mediolańczykami. Ta opcja Gryfom pasuje o tyle, iż może dojść do wymiany Gilardino – Schelotto. Rossoblu obserwowali Argentyńczyka od dłuższego czasu, jednak sam piłkarz zdecydował się przenieść w styczniu do Interu, gdzie nie zachwycił swoją grą.

Genoa obserwuje również dwóch innych młodych pomocników z Interu. Pierwszym z nich jest Joel Obi, który niemal przez cały sezon zmagał się z kontuzjami, a drugi to Alfred Duncan, który zachwycił wszystkich swoją grą na wypożyczeniu w Livorno. Wypożyczenie, bądź współwłasność 20-letniego Duncana jest o tyle trudna do zrealizowania, gdyż zwolennikiem umiejętności Ghańczyka jest trener Interu, Walter Mazzarri, jednak nie wiadomo czy lubiący stawiać na doświadczonych piłkarzy szkoleniowiec zdecyduje się dać szansę w zespole młodemu pomocnikowi.

Źródło: TuttoMercatoWeb.com