Wprawdzie Fabio Liverani nie został jeszcze oficjalnie trenerem dorosłego składu Genoi, jednak media już spekulują o planowanych przez niego wzmocnieniach. Według Il Secolo XIX, Gryfy latem powalczą o Giulio Migliaccio oraz Alessandro Rosinę.

Wydaje się, że transfer tego pierwszego jest bardzo prawdopodobny, gdyż o zawodnika oprócz Rossoblu zabiega jedynie Livorno. Dodatkowo wielkim zwolennikiem pozyskania bezwłosego pomocnika ma być Fabio Liverani. Obaj panowie spotkali się ze sobą za czasów gry w Palermo. Jak twierdzą włoskie media, negocjacje na linii Migliaccio – Genoa zostały już rozpoczęte i wszystko wskazuje na to, że 32-letni piłkarz będzie kolejnym wzmocnieniem pomocy.

Jeśli chodzi o osobę Alessandro Rosiny, jego odejście z Sieny jest praktycznie przesądzone. Zawodnik ten niezbyt przychylnie patrzy na grę w niższej lidze i rozgląda się za nowym klubem. Były zawodnik Torino i Zenitu w zakończonych niedawno rozgrywkach zaliczył 31 występów, w których zdobył 5 bramek. Jego charakterystyka sprawia, iż bardzo dobrze mógłby wpasować się w system gry Fabio Liveraniego, czyli 4-3-3.

Źródło: TuttoMercatoWeb.com