Doczekaliśmy się oficjalnych potwierdzeń pierwszych transferów! Nowymi piłkarzami Genoi zostają Giovanni Marchese oraz Sebastien De Maio. Obaj zawodnicy do najstarszego klubu we Włoszech dołączyli na zasadzie wolnego transferu, o czym poinformowała nas strona Lega Calcio.

Ten pierwszy ma za sobą bardzo udany sezon w Catanii Calcio, gdzie był ważną postacią i walnie przyczynił się do świetnego 8.miejsca Sycylijczyków. 28-letni zawodnik w ubiegłych rozgrywkach wystąpił w 29 meczach, w których zdobył 2 bramki i zaliczył tyle samo asyst. Nominalnie występuje na pozycji lewego obrońcy.

Drugim darmowym transferem Gryfów jest Sebastien De Maio. 26-letni Francuz w ubiegłym sezonie reprezentował barwy Brescii Calcio, z którą był bliski awansu do Serie A. W rozgrywkach Serie B w sezonie 2012/2013 środkowy obrońca rozegrał 40 spotkań.

Jako kibice Rossoblu liczymy, iż zarówno Giovanni Marchese, jak i Sebastien De Maio będą realnymi wzmocnieniami kadry. Obu panom życzymy udanej gry w czerwono-niebieskiej koszulce oraz radości z osiąganych wyników.

Źródło: TuttoMercatoWeb.com