Kolejnym nowym zawodnikiem Rossoblu jest Giovanni Marchese. Zawodnik niestety nie będzie dostępny dla trenera Liveraniego od początku sezonu. Wiąże się to z karą za zamieszanie w aferę calcioscommesse. 28-letni piłkarz został zawieszony na 3 miesiące i 10 dni, więc na jego debiut poczekamy do połowy października.

Mimo to były piłkarz Catanii Calcio pojawił się dziś w centrum treningowym Rossoblu by przejść testy medyczne. Po ich przejściu obrońca rozmawiał z dziennikarzami, oto zapis jego wypowiedzi:

- Po pierwsze cieszę się, że rozpoczynam nową przygodę. Genoa to wielki klub i od razu czuję się tutaj swobodnie. Zawieszenie? Niestety wynik jest dla nie niesprawiedliwy, ale czas bez gry powinien szybko minąć.  Antonelli? Nie musimy ze sobą rywalizować. Wystarczy, że będziemy mocno trenować, a trener dokona odpowiedniego wyboru. Lodi? To świetny zawodnik, ale wciąż nie ma oficjalnego potwierdzenia transferu. Oczywiście byłbym zadowolony gdyby przyszedł, gra z takim zawodnikiem to zawsze przyjemność.

Kiedy grałem jeszcze w Catanii pojawiła się możliwości występów w narodowej reprezentacji, ale później sprawa ucichła. Mam nadzieję, że udane występy w czerwono-niebieskiej koszulce otworzą mi drzwi do reprezentacji.

Źródło: TuttoMercatoWeb.com