Ekipa prowadzona przez Fabio Liveraniego rozegrała wczoraj swój pierwszy przedsezonowy sparing. Przeciwnikiem Gryfów była amatorska drużyna zawodników z Stubai. Spotkanie zakończyło się wygraną Genoi 8:0, a bohaterem meczu okazał się Moussa Konate.

Młody Senegalczyk zdobył połowę goli dla Rossoblu, czyli cztery. Swoje trafienia zanotowali także nowo pozyskani Mario Santana (20’) i Francesco Lodi (rzut karny 32’). Po jednym golu dołożyli Jara Martinez i Soprano, którzy w poprzednim sezonie występowali w ekipie Primavery.

Składy Genoi:

Pierwsza połowa:  Perin, Sampirisi, Antonelli, Cofie, Manfredini, Portanova (c), Santana (36′ Velocci), Biondini, Konatè, Lodi, Floro Flores (43′ Jara Martinez).

Druga połowa: Donnarumma, Velocci, De Maio, Di Marco, Granqvist (c), Jara Martinez, Biondini (20′ Cofie) (31′ Sampirisi), Rafati, Polenta, Simic, Konatè (12′ Soprano)

Źródło: GenoaCFC.it