Nieuchronnie zbliżamy się do końca letniego okna transferowego, jednak jak stwierdził Enrico Preziosi, Genoa na ten moment nie zakończyła pozyskiwania nowych piłkarzy. Oto wypowiedź prezydenta Rossoblu:

- Mam pełne zaufanie do Liveraniego. Myślę, że będzie dobrze, choć to oczywiście boisko zweryfikuje naszą pozycję. Czego nam brakuje? Skrzydłowego. Jeśli też pożegnamy Granqvista będziemy potrzebować transferu kolejnego obrońcy.

Myślę, że nie możemy wykluczyć transferu Nianga. Wszystko zależy od transferu do Milanu Ljajica i Hondy. Sądzę jednak, że Genoa może powoli zapominać o Niangu. Również i Kucka nie znajduje się w planach Milanu.

Gonzalo Bueno alternatywą dla Nianga? Tak, myślę, że to zawodnik mający wielkie perspektywy. Prezentuje się doskonale i staramy się go pozyskać. Nie wiem jednak czy do nas trafi, chociaż dokonamy wszelkich starań aby tak się stało.

Bizzarri? Nie martwi mnie jego transfer, gdyż Perin jest absolutnym profesjonalistą. Również Donnarumma nie jest sławnym piłkarzem, ale za to bardzo dobry. Tak więc mamy dwóch solidnych bramkarzy, dlatego nie odczuwam braku Bizzarriego.

Źródło: TuttoMercatoWeb.com