Genoa CFC w 1. kolejce Serie A sezonu 13/14 przegrała wyjazdowy mecz z Interem Mediolan. Podopieczni Waltera Mazzarriego zwyciężyli 2:0 i to oni mogą się cieszyć z pierwszego kompletu punktów.

W pierwszej połowie gra obu drużyn nie powalała. Trudno wyróżnić tutaj jakiekolwiek ciekawe sytuacje, gdyż po prostu takowych nie było. Sytuacja ta zmieniła się w drugiej części gry. To Inter wciąż przeważał, jednak robił to coraz lepiej. Przełamanie przyszło dopiero w 75. minucie. Po dośrodkowaniu Jonathana piłkę do siatki Matii Perina wbił Yuto Nagatomo. Wynik został ustalony przez byłego piłkarza Rossoblu – Rodrigo Palacio.

Inter Mediolan – Genoa CFC 2:0