Niestety kolejny mecz Primavery Genoi nie przyniósł punktów do ligowej tabeli. Tym razem młodzi Rossoblu przegrali z Juventusem 2:1.

Na ławce trenerskiej debiutował dziś Ivan Juric. Chorwacki trener na to spotkanie znacząco odmienił drużynę Primavery. U zawodników było widać chęć gry, a przy niekorzystnym rezultacie 2:0 robili wszystko aby zmniejszyć przewagę Turyńczyków.

Pierwsza bramka autorstwa Garcii padła w 39 minucie. Na 2:0 pięć minut później podwyższył Soumah, jednak waleczność Gryfów sprawiła, że Bianconeri do końca spotkania drżeli o wynik. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1, a honorowe trafienie dla Rossoblu zaliczył Held.

Primavera po 5 meczach wciąż pozostaje bez choćby punktu na swoim koncie, jednak w dniu dzisiejszym wywarli pozytywne wrażenie na obserwatorach. Miejmy nadzieję, że piłkarze sektora młodzieżowego pokażą podobny styl gry w kolejnych meczach, co z pewnością zaowocuje zdobyczami punktowymi.