Gian Piero Gasperini rozmawiał z dziennikarzami na temat jutrzejszego meczu. Oto zapis wypowiedzi trenera Gryfów:

- Z Juventusem zagraliśmy źle i przegraliśmy. Musimy zapomnieć o tym spotkaniu. Mamy chwilę aby przygotować się na jutrzejszy wieczór. Zespół powinien mieć charakter, a zawodnicy nie mogą być ciągle wymieniani. W trzech meczach zaobserwowaliśmy dobre rzeczy, jak i te mniej udane. Gdy się pomylisz, kolejnym razem musisz dokonać pewnych zmian, ale nie można przez cały czas stosować karuzeli przy wyborze piłkarzy. Wyłączenie ze składu Lodiego? Moduły gry to często alibi dla piłkarzy. Niestety Lodi nie prezentuje tego, czego się po nim spodziewaliśmy. Obecnie potrzebuje spokoju i ciszy.

Parma w tym sezonie dokonuje wielkich rzeczy. Z Milanem wygrali po golu w końcówce, ale to jest wartościowy zespół. Mecz będzie dla nas trudny, lecz nie potrafię znaleźć innych w lidze włoskiej. Cassano to świetny zawodnik. Robi wielkie rzeczy w Parmie, a jego gra zapewnia stabilność zespołowi. Cały czas go obserwujemy.

Jutrzejszy mecz do dobra okazja dla nas. Jeśli będziemy w stanie uzyskać dobry wynik, wówczas tabela mogłaby się zmienić.

Źródło: PianetaGenoa1893.net