Jutrzejszy mecz z Lazio zakończy serię trzech spotkań rozegranych w ciągu tygodnia. Krótkie odstępy czasowe pomiędzy kolejnymi meczami sprawiły, że Gian Piero Gasperini rozważa skorzystanie z wypoczętych rezerwowych.

W kadrze na jutrzejsze spotkanie zabraknie kontuzjowanego Sime Vrsaljko, a więc szansę gry może dostać młody Mario Sampirisi. Mówi się, że od pierwszych minut możemy również zobaczyć Alessandro Gamberiniego, który od czasu przyjścia Gasperiniego nie spędził na boisku ani minuty.

Szkoleniowiec Rossoblu szuka również alternatyw w środku pola. Możliwym jest, iż szansę gry dostanie Isaac Cofie, choć Gasp monitoruje również sytuację młodziutkiego Stefano Sturaro.

Wątpliwości pojawiają się również w kwestii obsady ataku. Obecność w wyjściowym składzie Alberto Gilardino jest oczywista, jednak Gasperini ma dylemat co do bocznych napastników. Duet Antonelli – Kucka nie sprawdził się w meczu z Juventusem, lecz jeden z nich prawdopodobnie zostanie ustawiony jako boczny napastnik. Trzecim atakującym miałby być Giannis Fetfatzidis.

Źródło: PianetaGenoa1893.net