Do niedawna uważano, że transfer Luki Antonellego do Napoli jest już właściwie pewny, a kluby są ze sobą dogadane. Jak się teraz okazuje, reprezentant Włoch może pozostać w zespole Rossoblu.

Według dziennikarzy Radio Kiss Kiss, Rafael Benitez poszukuje piłkarzy najwyższej klasy i nie uważa aby transfer Antonelliego był znaczącym wzmocnieniem jego zespołu. Działacze klubu z Neapolu najprawdopodobniej określą sobie nowe cele na zbliżające się mercato.

Trzeba również zaznaczyć, że sam Antonelli od początku nie palił się do zmiany klubu. Już latem 26-latek prosił Enrico Preziosiego o pozostawienie go w składzie. Jak się teraz dowiadujemy, zawodnik i jego rodzina bardzo dobrze czują się w Genui. Dodatkowo wychowanek Milanu ciągle walczy o miejsce w reprezentacji Włoch na mundial, a cel ten może osiągnąć tylko dzięki regularnym występom.

O tym czy sprawa transferu ostatecznie upadła, dowiemy się w ciągu najbliższego tygodnia. Należy jednak pamiętać, że jeśli Antonelli nie odejdzie w styczniu, ani nie przedłuży swojego kontraktu, 1 lipca 2014 roku stanie się wolnym zawodnikiem.

Źródło: PianetaGenoa1893.net