Ioannis Fetfatzidis udzielił wywiadu dla radio NovaSpor. Zawodnik opowiadał o swoim pobycie we Włoszech i możliwym wyjeździe na Mundial w 2014 roku:

- Jestem bardzo szczęśliwy w Genoi i jeśli wszystko będzie wyglądało tak jak teraz, nie widzę powodu, aby wrócić do Grecji. Ważne jest by uzyskać zaufanie trenera i robić dokładnie to o co prosi. Myślę, że do tej pory to mi się udało i jest to dla mnie bardzo ważne. Ostatni rok był zły i chcą zostawić go za sobą. Czuję się ważny dla mojego zespołu, Genoi. Granie we Włoszech, a nie w Grecji daje mi perspektywy uczestnictwa w Mistrzostwach Świata.

Na początku mojej przygody we Włoszech miałem problem z  językiem, ale powoli go przezwyciężam. Nie sądzę, że muszę udowadniać jeszcze moją wartość. Na jakiej pozycji gram najlepiej? Lubię grać na prawej stronie, bo mam wtedy do czynienia tylko z przeciwnikiem, a gra za własnym napastnikiem jest trudniejsza.

Niedawno mieliśmy serię bardzo dobrych wyników, ale nastąpił regres w zdobywaniu punktów. Mamy jednak nadzieję na zagranie dobrego sezonu i zakończenie go w górnej części tabeli.

Źródło: PianetaGenoa1893.net