Wciąż nie wiadomo jaka czeka przyszłość Diego Milito. Według Tuttosport, argentyński napastnik ma trzy opcje na kolejny sezon.

Jedną z nich jest przedłużenie kontraktu z Interem, jednak jego rola ograniczałaby się do bycia rezerwowym i ewentualnym wchodzeniu na boisko w trakcie meczu. Kolejną możliwością wydaje się związanie z Racingiem de Avelllaneda, gdzie popularny Il Principe stawiał swoje pierwsze kroki w profesjonalnym futbolu. Argentyńczyk nie raz wypowiadał się, że właśnie w tym zespole chciałby zakończyć swoją karierę.

I trzecią opcją jest związanie się z Genoą. 34-latek może wrócić do klubu, gdzie rozbłysnął jego talent na europejskim poziomie, a sam zawodnik sentymentalnie związał się z klubem, kibicami i stadionem. Faktem, który działa na korzyść Rossoblu jest obecność Gian Piero Gasperiniego, który pracował z Milito w czasie swojej pierwszej kadencji.

W ostatnim czasie 25-krotny reprezentant Argentyny był trapiony ciągłymi kontuzjami. W obecnym sezonie zagrał w 11 meczach Serie A, w których strzelił 2 gole.

Źródło: PianetaGenoa1893.net